KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 9881168
*
nr 988 1168
Etsningar
5 st, Efter R Earlom, motivet: 21x25
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
Sista tid för bud online:
måndag 19 oktober 2015
kl 18:15:15
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
7/10 22:30:27
1
100 kr
8/10 02:10:38
2
Vinnande bud
12/10 19:04:37
3
300 kr
12/10 19:04:37
2
350 kr (Budbetjänt)
19/10 18:09:28
4
400 kr
19/10 18:09:28
2
450 kr (Budbetjänt)
19/10 18:10:15
5
500 kr
19/10 18:10:16
2
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Tema
19 okt
Grafik
På Tema Grafik den 19 oktober har vi samlat etsningar, litografier, etsningar och träsnitt av konstnärer som Hans Arnold, Reidar Aulie, Enrico Baj, Alexander Calder, Marc Chagall, James Coignard, Cor ...
Läs mer om Grafik
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: etsningar grafik r earlom
-
4114 Etsning
Axel Fridell (1894-1935), Sverige. Ej signerad, sj..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:16
-
2048 Etsning
Axel Fridell (1894-1935), Sverige. Porträtt av Eri..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:26
-
5313 Etsning
Axel Olson (1899-1986), Sverige. Signerad, numrera..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:52
-
5010 Etsning
Hasse Lindroth (f. 1938), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:17
-
5011 Etsning
Hasse Lindroth (f. 1938), Sverige. Signerad, numre..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:19
-
5289 Etsning
Triptyk, Lennart Olausson (f. 1944), Sverige. Sign..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:34
*
Etsningar
Läs om budbetjänten
Läs mer om Grafik
nr 988 1168
Etsningar
5 st, Efter R Earlom, motivet: 21x25
Utrop: | 600 kr |
---|---|
Såld: | 600 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 19 oktober 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
7/10 22:30:27 | 1 | 100 kr |
8/10 02:10:38 | 2 | Vinnande bud |
12/10 19:04:37 | 3 | 300 kr |
12/10 19:04:37 | 2 | 350 kr (Budbetjänt) |
19/10 18:09:28 | 4 | 400 kr |
19/10 18:09:28 | 2 | 450 kr (Budbetjänt) |
19/10 18:10:15 | 5 | 500 kr |
19/10 18:10:16 | 2 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Tema
19 okt
Grafik
PÃ¥ Tema Grafik den 19 oktober har vi samlat etsningar, litografier, etsningar och träsnitt av konstnärer som Hans Arnold, Reidar Aulie, Enrico Baj, Alexander Calder, Marc Chagall, James Coignard, Cor ...Läs mer om Grafik
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: etsningar grafik r earlom
-
4114 Etsning
Axel Fridell (1894-1935), Sverige. Ej signerad, sj..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:16 -
2048 Etsning
Axel Fridell (1894-1935), Sverige. Porträtt av Eri..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:26 -
5313 Etsning
Axel Olson (1899-1986), Sverige. Signerad, numrera..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:52
-
5010 Etsning
Hasse Lindroth (f. 1938), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:17 -
5011 Etsning
Hasse Lindroth (f. 1938), Sverige. Signerad, numre..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:19 -
5289 Etsning
Triptyk, Lennart Olausson (f. 1944), Sverige. Sign..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:34